Kurumsal Üyeler, Hoşgeldiniz

Set Raf Sanayi Ticaret Limited Şirketi

  • +90 (216) 527 8635
  • +90 (532) *** ****
  • [email protected]
  • Çakmak Mah. Alemdağ Cad. No:480/B

Firma Puanı

Sayfa görüntülüme : 1.096

Firma Hakkında

Türkiye’de ve dünyada hızla büyüyen depolama ve perakende mağazacılık sektörünün parçası olan Setraf; kaliteli, güvenilir ve kullanıcı dostu raf sistemleri ile hizmet veren bir firmadır.

Tüm dünyada büyüyen depolama ve perakende mağazacılık sektörüyle, küçük büyük her işletmenin gereksinimleri artmış ve raf sistemlerinde kaliteli hizmet ön plana çıkmıştır. Biz de bu anlamda sektörün değişen ve gelişen ihtiyaçları doğrultusunda çeyrek yüzyıldır raf üretimi gerçekleştirirken yenilikçi ve çevreci bir anlayış sürdürüyoruz. Üretici olarak geniş kapsamlı çözüm sunup kullanıcı dostu raf sistem hizmeti sağlıyoruz. Bilgilendirme ve öneride bulunarak proje yönetimiyle iş ortağınız oluyoruz. Sadece sektörün iş ortağı olmuyor aynı zamanda tüketicilerin de alışveriş zevkine eşlik ediyoruz.

Güvenilir ve kullanıcı dostu ürünlerle alışveriş zevkine ortak oluyoruz.

Yenilikçi anlayış ve teknolojinin üstünlüğünü birleştirerek kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektörün ihtiyaçlarını karşılarken güvenilirliği ve müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Bizi biz yapan değerlerimizle sürdürdüğümüz çalışmalarımızın 5 kıta, 42 ülke ve 300’ü aşkın firmada tercih sebebi olmaktan gurur duyuyoruz.

Sadece mağazacılık değil hipermarket, eczane, yapı market ve kozmetik gibi farklı alanlarda da faaliyet gösteriyoruz. İşletmelerin depo raf sistemlerinin yanı sıra tamamlayıcı ekipman ve yardımcı ürün tedarikini de sağlayarak tüketicinin tüm alışveriş sürecinde yanında oluyoruz.