Kurumsal Üyeler, Hoşgeldiniz

Eosist Enerji ve Otomasyon Çözümleri A.Ş

  • +90 (216) 706 4110
  • +90 (532) *** ****
  • [email protected]
  • Cevizli Mah. Tugay Yolu Sk. Ofisim İstanbul Plaza, A Blok Kat: 9 PK: 34846

Firma Puanı

Sayfa görüntülüme : 927

Firma Hakkında

Biz Kimiz

İstanbul’da kurulmuş olan firmamız, enerji ve otomasyon konularında faaliyetini sürdürmektedir. Enerji izleme ve kontrol, proses ve bina otomasyonu faaliyet alanlarımızı oluşturmaktadır.

Eosist olarak bizler, alanında uzman kadrosu ile öncelikli olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamayı ve buna paralel en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

19 yılık deneyimi geride bırakan tecrübeli kadromuz, biriktirdiği referans projelerden edindiğimiz deneyimi, yenilikçi ve sürdürülebilir bir bakış açısı ile sunduğumuz çözümlerimize taşıyoruz. 

EOSIST daima müşteri odaklı olmayı, rekabetçi ve kaliteli çözümler sunmayı, dürüst ticaret yapmayı ve etik değerleri ön planda tutmayı kendisine ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Çağın teknolojik gelişmelerini; endüstri, enerji ve bina sektörlerine yönelik otomasyon uygulamalarına en iyi şekilde entegre eden bir firma olmak

Vizyonumuz

Müşteri beklentilerini karşılamanın ötesinde, sürekli gelişen ve yenilikçi bir bakış açısı ile etkin ve güvenilir hizmet veren bir çözüm ortağı olarak alanında öncü bir firma olmak.